O NAS

dr n. med. Anna Stocka

Specjalista dermatolog i wenerolog

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Staż podyplomowy odbyła w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie w 2004 roku. Absolwentka Studium Doktoranckiego w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie. W 2011 roku uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych – praca z dziedziny dermatologii dotycząca łuszczycy. Odbyty staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie w latach 2005-2010. Od 2005 roku działalność prywatna w zakresie dermatologii laserowej i estetycznej. W 2011 roku uzyskanie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

dr n. med. Łukasz Stocki

Stomatolog

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Ukończone Studium Doktoranckie PUM w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej. W 2011 roku uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych – praca z dziedziny anatomii kości twarzoczaszki. W 2011 roku ukończył prestiżowe Curriculum of Oral Implantology na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI. Konferencje i szkolenia z dziedziny implantologii, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej i periodontologii krajowe i zagraniczne potwierdzone certyfikatami.

Zapisz

lek. Katarzyna Kałuc-Zioło

dr n. med. Karol Tejchman

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończone Studium Doktoranckie PAM w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Doktorat z transplantologii klinicznej obroniony w 2009 roku. Ukończony staż do specjalizacji z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM. W 2011 roku uzyskanie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Adiunkt w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM – praca naukowa i dydaktyczna. Praca chirurga ogólnego w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM, w tym wykonywanie planowych zabiegów dermatochirurgicznych jak również w ramach ostrych dyżurów – chirurgia urazowa, leczenie zakażeń. Potwierdzone certyfikatami uczestnictwo w kursach i konferencjach z chirurgii ogólnej, transplantologii, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, leczenia oparzeń, leczenia zakażeń i innych.

Zapisz

lek. Piotr Wawrzyniak

Stomatolog

dr n. med. Paweł Tsynkel

Specjalista ortodoncji

Julia Mikołajczak

Higienistka stomatologiczna

Zapisz

Aleksandra Gwiazdowska

Higienistka stomatologiczna

Zapisz

Joanna Witasik

Higienistka stomatologiczna

Zapisz

Elżbieta Staszkow

Recepcjonistka

Zapisz

 lek. Iwona Bielawska-Wierzbińska

specjalista dermatolog i wenerolog