O NAS

dr n. med. Anna Stocka

dr n. med. Anna Stocka

Specjalista dermatolog i wenerolog

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Staż podyplomowy odbyła w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie w 2004 roku. Absolwentka Studium Doktoranckiego w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie. W 2011 roku uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych - praca z dziedziny dermatologii dotycząca łuszczycy. Odbyty staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie w latach 2005-2010. Od 2005 roku działalność prywatna w zakresie dermatologii laserowej i estetycznej. W 2011 roku uzyskanie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

dr n. med. Łukasz Stocki

dr n. med. Łukasz Stocki

Stomatolog

Absolwent Wydziału Stomatologicznego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Ukończone Studium Doktoranckie PUM w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej. W 2011 roku uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych – praca z dziedziny anatomii kości twarzoczaszki. W 2011 roku ukończył prestiżowe Curriculum of Oral Implantology na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej OSIS i Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI. Konferencje i szkolenia z dziedziny implantologii, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej i periodontologii krajowe i zagraniczne potwierdzone certyfikatami.

lek. Iwona Bielawska

Dermatolog

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza uzyskała w 2009 roku. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni w 2011 roku. W styczniu 2012 roku rozpoczęła staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Konferencje i szkolenia z dziedziny dermatologii, dermatologii laserowej potwierdzone certyfikatami.

dr n. med. Karol Tejchman

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończone Studium Doktoranckie PAM w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Doktorat z transplantologii klinicznej obroniony w 2009 roku. Ukończony staż do specjalizacji z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM. W 2011 roku uzyskanie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Adiunkt w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM – praca naukowa i dydaktyczna. Praca chirurga ogólnego w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM, w tym wykonywanie planowych zabiegów dermatochirurgicznych jak również w ramach ostrych dyżurów – chirurgia urazowa, leczenie zakażeń. Potwierdzone certyfikatami uczestnictwo w kursach i konferencjach z chirurgii ogólnej, transplantologii, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, leczenia oparzeń, leczenia zakażeń i innych.

lek. Piotr Kukuła

Stomatolog

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza uzyskał w 2010 roku. Staż podyplomowy odbył w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, poprzez udział w szkoleniach i konferencjach krajowych jak i zagranicznych.

dr n. med. Paweł Tsynkel

Specjalista ortodoncji

dr n. med. Ilona Wieczkowska

Specjalista stomatologii dziecięcej

lek. Ewelina Chruścińska

Stomatolog

Jagoda Ulicz

Recepcjonistka

Aleksandra Gwiazdowska

Asystentka stomatologiczna