O NAS

portret dermatolog Anna Stocka

dr n. med. Anna Stocka

Specjalista dermatolog i wenerolog

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Staż podyplomowy odbyła w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie w 2004 roku. Absolwentka Studium Doktoranckiego w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie. W 2011 roku uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych – praca z dziedziny dermatologii dotycząca łuszczycy. Odbyty staż specjalizacyjny w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM w Szczecinie w latach 2005-2010. Od 2005 roku działalność prywatna w zakresie dermatologii laserowej i estetycznej. W 2011 roku uzyskanie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

lekarz Tomasz Sztemberg

lek. Tomasz Sztemberg

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Ukończył wydział lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii ogólnej ukończone w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie.
W klinice Dermadent zajmuje się chirurgicznym usuwaniem znamion skórnych, kaszaków, tłuszczaków.

Masażystka Magdalena Zachciał

Magdalena Zachciał

Masażystka, studentka fizjoterapii

Tytuł technika masażysty uzyskała w 2018 roku. Obecnie studentka IV roku fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Swoją przyszłość zawodową wiążę z fizjoterapią uroginekologiczną oraz wspomaganiem bezpiecznego powrotu do formy i aktywności fizycznej u kobiet sprzed ciąży. Prywatnie jest miłośniczką wszelkich aktywności fizycznych, a w szczególności biegania.
Ukończone szkolenia:

  • Masaż kobiet w ciąży
  • Kinesiotaping kobiet w ciąży i po porodzie
  • Trening kobiet w ciąży i po porodzie
  • Masaż Tajski
Lekarz dermatolog Justyna Rajchert

lek. Justyna Rajchert

Lekarz dermatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Aktualnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Szczególne zainteresowania ukierunkowane na laseroterapię i dermoskopię.

Specjalista dermatolog Iwona Bielawska-Wierzbińska

 lek. Iwona Bielawska-Wierzbińska

Specjalista dermatolog i wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł specjalisty w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii uzyskała w 2017r. po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego im. Prof. Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie.
Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermato-onkologii. Od początku kariery zawodowej swoje zainteresowania kierowała szczególnie ku dermatoskopii. W 2013 r. odbyła staż w ramach Oddziału Nowotworów Skóry Szpitala S. Maria Nuova, Reggio Emilia we Włoszech, gdzie nabywała doświadczenia w zakresie dermatoskopii pod okiem jednych z najwybitniejszych międzynarodowych specjalistów tej dziedziny dermatologii. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń oraz konferencji zarówno krajowych jak i zagranicznych w dziedzinie dermatologii.

dr n. med. Karol Tejchman

Specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii klinicznej, chirurg onkolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończone Studium Doktoranckie PAM w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Doktorat z transplantologii klinicznej obroniony w 2009 roku. Ukończony staż do specjalizacji z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM. W 2011 roku uzyskanie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Adiunkt w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM – praca naukowa i dydaktyczna. Praca chirurga ogólnego w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM, w tym wykonywanie planowych zabiegów dermatochirurgicznych jak również w ramach ostrych dyżurów – chirurgia urazowa, leczenie zakażeń. Potwierdzone certyfikatami uczestnictwo w kursach i konferencjach z chirurgii ogólnej, transplantologii, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, leczenia oparzeń, leczenia zakażeń i innych.

Recepcjonistka Elżbieta Staszkow

Elżbieta Staszkow

Recepcjonistka

Ukończyła hotelarstwo i turystykę oraz kurs przewodnika turystycznego. Jej pasją są podróże i kontakt z naturą.